Posadzki i płytki kamienne


Oferujemy płytki kamienne, a także realizację posadzek kamiennych na terenie całej Polski. Do wytwarzania posadzek kamiennych najczęściej wykorzystuje się twarde i odporne na ścieranie odmiany granitu i marmuru, odporne na wilgoć i działanie wysokich temperatur, a także na pękanie, zarysowanie i plamy. Realizowane przez nas posadzki nie wymagają impregnacji ani specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Dużą wytrzymałością cechują się nie tylko płytki granitowe i marmurowe, ale również produkty z kwarcytu. Trawertyn z kolei to surowiec zbliżony właściwościami do marmuru.

Posadzki kamienne to inwestycja na długie lata. Surowiec ten jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Różnorodna struktura i kolorystyka kamieni czyni je doskonałym materiałem na podłogi. Struktura i ziarnistość wielu rodzajów kamieni z czasem pogłębia się, nadając podłogom wyrazistości. Tego typu posadzki cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w reprezentacyjnych lokalach użyteczności publicznej, ale także w bankach, firmach, a także w domach prywatnych. W mieszkaniach najczęściej układane w holach, salonach, kuchniach i łazienkach.

Oferujemy nie tylko profesjonalne produkty w konkurencyjnych cenach, ale także transport i montaż posadzek oraz podłóg na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty Marfiks.