SCHODY KAMIENNE

Oferujemy wykonywanie schodów z kamienia na wymiar na terenie całej Polski. Jesteśmy zarówno bezpośrednim producentem jak i wykonawcą. Schody granitowe, marmurowe lub z innych rodzajów kamieni są nie tylko bardzo praktyczne, ale również efektowne ze względu na swoje walory estetyczne. Stały się architektonicznym elementem zdobniczym wnętrz, jak i zewnętrznej części budynków.

Specjalizujemy się w obróbce i montażu nowoczesnych schodów wachlarzowych, frezowanych, zabiegowych i innych. Na życzenie klienta instalujemy w wykonywanych schodach podświetlenia (boczne lub listwy) i pasy antypoślizgowe (naklejane, piaskowane lub listwowe wstawiane w kamień). Dodatkowo wytłaczamy wszelkie wzornictwa wymyślone przez klienta lub biuro projektowe. Używamy do tego celu maszyny Water Jet.

Granit – Marmur – Piaskowiec i inne

Wszystkie realizacje powstają z naturalnych surowców wysokiej jakości sprowadzanych z różnych zakątków Europy, aby dać Państwu duży wybór \kolorystyczny. Przy realizacjach wewnątrz budynków, gdzie nie ma bezpośredniego działania czynników zewnętrznych możemy polecić schody z granitu, z piaskowca lub wszelkiego rodzaju kamienia tj.: trawertyn, onyx, itp. oraz z materiały kompozytowe (gresy, kwarce).

Na zewnątrz ze względu na działanie wody oraz niskich i wysokich temperatur polecamy schody kamienne z granitu lub piaskowca. W tym przypadku wybieramy wykończenie płomieniowe lub groszkowe, niepolerowane, aby uniknąć tworzenia śliskich niebezpiecznych powierzchni. Na życzenie klienta realizujemy projekty kompleksowo, razem z balustradami, barierkami, itd.